logo_SSP2_2023

24 listopada 2023 roku sześcioro uczniów z 2 aTI i 2 TR pod opieką pani Moniki Idczak, odwiedziło klasę 8a i 8b z Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 2 we Wrześni. Wspólnie obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

Uczniowie naszej szkoły wcielili się w rolę mentorów – nauczycieli i pomagali ósmoklasistom w zmaganiach z tabliczką mnożenia. Nie zabrakło również rozmów o planach uczniów po ukończeniu szkoły podstawowej i o wyborze szkoły średniej. Przy okazji rozmów, przedstawiliśmy ofertę edukacyjną ZSP.

Młodsi koledzy mieli możliwość wypytania starszych o opinie na temat naszej szkoły, o realizowane przedmioty na kierunku technik informatyk, technik rachunkowości. Mamy nadzieję, że przygotowane zadania i zabawy matematyczne pomogą ósmoklasistom w jak najlepszym przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty. Życzymy powodzenia!

Skip to content