logo_szkolenie_Krispol_2023

W dniu 05.10.2023 r. grupa uczniów klasy II TEK miała okazję uczestniczyć w zajęciach przeprowadzonych w firmie KRISPOL Sp. z o.o. 

Uczniowie dopiero rozpoczynają naukę przedmiotu związanego z marketingiem, dlatego zastrzyk wiedzy praktycznej był świetnym uzupełnieniem poznanej już teorii.

Panie Hanna Bagrowska i Patrycja Haremska, z działu marketingu, w bardzo przystępny sposób podzieliły się wiedzą dotyczącą podstaw marketingu oraz przedstawiły zakres działań marketingowych w spółkach KRISHOME i KRISPOL.

Uczniowie dowiedzieli się między innymi czym różni się marketing B2C, od marketingu B2B na przykładzie rynków eksportowych, a także poznali wiele narzędzi, którymi na co dzień posługują się spółki.

Tematyka zajęć spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony uczniów. Być może przekazana wiedza zaprocentuje w przyszłości i zainspiruje młodzież do rozwijania się właśnie w kierunku marketingu. Uczniowie klasy II TEK wraz z opiekunem, p. Roksaną Owczarzak, składają serdeczne podziękowania dla firmy KRISPOL i pań z działu marketingu za zorganizowane po raz kolejny zajęcia.

Skip to content