logo_szkolenie_Buduj2023

Konferencja szkoleniowo – informacyjna “BUDUJ z PASJĄ – blachodachówki jednomodułowe”

W dniach 27-28.09.2023 r. uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych Marcin Mikołajczyk z klasy 3 oraz Szymon Kubisiak z klasy 2 wraz z nauczycielem panią Moniką Załuską uczestniczyli w dwudniowych warsztatach szkoleniowych firmy Blachotrapez oraz Stowarzyszenia Edukacji Budowlanej.

Szkolenie odbyło się w Centrum Szkoleniowym BLACHOTRAPEZ w Brwinowie. W ramach tego szkolenia, uczniowie poznali materiały stosowane przy pokryciach dachowych, a także przy obróbkach elementów dachowych. Uczniowie brali czynny udział w warsztatach szkoleniowych, dzięki którym mogli poznać nie tylko materiały firmy Blachotrapez, ale także narzędzia niezbędne do wykonywania wszelkich robót dekarskich. Drugi dzień szkolenia był zaplanowany na zwiedzanie zakładu produkcyjnego Blachotrapez w Sękocinie Nowym pod Warszawą.

Po zakończeniu szkolenia uczniowie oraz opiekunowie otrzymali certyfikaty udziału w szkoleniu.

Skip to content