logo_noc_naukowcow_2022

Zapraszamy na Noc Naukowców, wydarzenie ciekawe i ważne dla edukacji i popularyzacji nauki! Atrakcyjne dla uczniów eksperymenty, pokazy, wykłady, prezentacje odbędą się w piątek, 29 września 2023 na najlepszych poznańskich uczelniach i w instytutach badawczych!

Zielony ład dla plemników, Fizyka Balloon Show, Tajemnice DNA, Mikrokosmos jeziora, Jak stworzyć własny podcast o ekologii, Lux Chemica, Star Wars Escape Room, Magia kontra nauka, Energia przyszłości 2.0, Czy sztuczna inteligencja jest na pewno sztuczna, Warsztaty hackowania, 1… 2… 3… Rakieta Start! – to kilka propozycji z kilkuset punktów programu!

Szczegółowe informacje o atrakcjach oraz formularze rejestracji na wydarzenia znajdują się na stronie internetowej kliknij tutaj!

Zachęcamy także do polubienia/obserwowania Nocy Naukowców na:

Facebooku – https://www.facebook.com/NocNaukowcowPoznan/
Instagramie – nnpoznan

Skip to content