logo_wycieczka_Srebrna_2023

Wycieczka Srebrna Góra

W dniach 19-21 czerwca 2023 roku uczniowie i uczennice klas 3TB, 1TR, 1TA, 2TB, 2TE, 2TER, 3TM wspólnie z opiekunami: panią Anną Pawlak, panią Justyną Andrzejewską, panią Izabelą Fischer i panem Przemysławem Śmidowiczem odpoczywali w malowniczo położonej wiosce Srebrnej Górze.

Program był dosyć napięty. Nasz przedwakacyjny wyjazd rozpoczęliśmy zwiedzaniem Folwarku Szyfrów, gdzie młodzież udała się w niezwykłą podróż przez zakamarki kolejnych epok, poznając ich bohaterów, realia życia i tajemnicze losy. Największą atrakcją tego dnia był spływpontonowy Przełomem Bardzkim w Bardzie, który jest uważany za jedno z najpiękniejszych miejsc w naszym kraju.

Drugi dzień rozpoczęliśmy zjazdem na tyrolce oraz pokonywaniem swoich słabości sprawnościowych na ściance wspinaczkowej. Popołudniu zwiedzaliśmy Srebrną Górę oraz Fort Donjon, który zrobił duże wrażenie na zwiedzających. Wieczorem czekało na nas ognisko, grill, gorące kiełbaski i nuggetsy.

Ostatni dzień naszej wyprawy spędziliśmy na miejskiej zabawie terenowej, podczas której uczniowie przy pomocy otrzymanej mapy szukali ukrytych talarów.

Nasza wycieczka przepełniona była informacjami historycznymi, które na pewno zostaną wszystkim w pamięci, dzięki naszemu wyjątkowemu przewodnikowi.

Już czekamy na kolejną przygodę!!! Może tym razem morze????

Skip to content