logo_SEB_2023

Zespół Szkół Politechnicznych szkołą partnerską Stowarzyszenia Edukacji Budowlanej

Przyjęliśmy zaproszenie od Stowarzyszenia Edukacji Budowlanej do udziału w etapie centralnym XII edycji Olimpiady “Buduj z Pasją”, która odbywała się w dniach 25-27.05.2023 r. w Górze Kalwarii.

W tym roku nasza szkoła została przyjęta do Stowarzyszenia, a przekazana nam tabliczka przypieczętowała ten fakt. Olimpiada “Buduj z Pasją” przygotowywana jest z dużym zaangażowaniem zarówno przez członków Stowarzyszenia jak również sponsorów, o czym świadczy wspaniała organizacja, niesamowita atmosfera, profesjonalne szkolenia oraz wartościowe nagrody – co ciekawe – dla wszystkich uczestników.

Finaliści i laureaci olimpiady zwolnieni są z części teoretycznej egzaminu, co podnosi jej prestiż.

Skip to content