logo_pokaz_Makita_2023

Pokaz techniczny marki “Makita”

Dnia 11 maja 2023 roku uczniowie klas 1bTB (technik budownictwa) oraz 1TM (technik mechanik) wzięli udział w pokazie technicznym marki “Makita”, zorganizowanym przez firmę BIMEX we Wrześni. Młodzież miała okazję zapoznać się z ofertą elektronarzędzi wykorzystywanych w branży mechanicznej i budowlanej oraz przetestować je pod okiem pana Piotra Pudliszewskiego – doradcy technicznego firmy “Makita”, który przybył na spotkanie specjalnym samochodem pokazowym wyposażonym w sprzęt produkowany pod logo firmy. Uczniowie otrzymali wskazówki praktyczne dotyczące użytkowania narzędzi, czyli jak fachowo dobrać sprzęt do swoich potrzeb i jak prawidłowo o niego dbać.

Praktyczna część spotkania, czyli możliwość wypróbowania różnych narzędzi, wzbudziła najwięcej emocji, zwłaszcza wśród dziewcząt. I okazało się, że warto być aktywnym, ponieważ na najbardziej zaangażowanych uczniów czekały drobne upominki i niespodzianki.

Na szczególną pochwałę zasługuje Tomasz Szymański z klasy 1 bTB, który wykazał się znakomitą wiedzą, za co został dodatkowo nagrodzony przez prowadzącego pokaz.

Opiekę nad młodzieżą sprawowali: p.Monika Załuska, p.Katarzyna Podsadna-Galant, p.Karolina Knast oraz p.Jerzy Ludwiczak.

Serdecznie dziękujemy p.Piotrowi Pudliszewskiemu, p.Krzysztofowi Płatkowi oraz firmie BIMEX za współpracę i możliwość urozmaicenia zajęć naszym uczniom.

Skip to content