logo_TP_2023

Kolejne Targi Pracy w ZSP już za nami!

Po czterech latach przerwy spowodowanej głównie pandemią do Zespołu Szkół Politechnicznych powróciły Targi Pracy. W dniu 31 marca 2023r. szkoła gościła przedsiębiorców, którzy zaprezentowali się przed uczniami klas trzecich i czwartych.

Młodzież z pierwszej ręki dowiedziała się, jaki jest profil działalności firm, jakie należy spełnić wymagania, by dostać pracę, odbyć staż lub praktyki, w potrzebnych na rynku pracy zawodach. Dla wielu uczniów było to pierwsze spotkanie z pracodawcami. Swoją ofertę przedstawili: Volkswagen, Inalfa (Otto Workforce), Mikroma, Brose Sitech, Gestamp, Flex, Rolmus, Benteler, Astat, Elektra M&E Polska, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej, Powiatowy Urząd Pracy.

Na zakończenie Targów Pracy dyrektor Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni pan Bogdan Nowak w czasie krótkiego podsumowania podziękował przedsiębiorcom za przybycie i przedstawienie ofert pracy, a panu wicedyrektorowi Markowi Chęcińskiemu i pani Małgorzacie Głowackiej nauczycielce przedmiotów ekonomicznych, za organizację przedsięwzięcia.

Wszyscy zgromadzeni goście zgodnie stwierdzili, że jest to impreza godna polecenia i nadal powinna się odbywać w szkole w takiej formule.

Skip to content