logo_PPR_2022

Przegląd Piosenki Chrześcijańskiej

W dniu 18 października uczniowie naszej szkoły – Olga Wojciechowska, Alan Tomczak i Jakub Lewandowski jako zespół wokalno – instrumentalny reprezentowali naszą szkołę w przeglądzie Piosenki Chrześcijańskiej z okazji Dnia Papieskiego w Gnieźnie.

Konkurs organizowany był przez 1 Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego. Od kilkunastu lat cieszy się dużą popularnością bo jest okazją nie tylko do spotkania młodych artystów ale również do zaprezentowania talentów wokalnych i muzycznych.

Wszyscy artyści pokazali bardzo wysoki poziom, co podkreślono w końcowym werdykcie. Na zakończenie przeglądu Jury orzekło, że wszyscy artyści otrzymali I miejsce ale postanowiło wyróżnić niektórych w sposób szczególny.

Wśród wyróżnionych byli uczniowie naszej szkoły – Olga Wojciechowska – solistka, Jakub Lewandowski – pianino, Alan Tomczak- saksofon, którzy wykonali utwór “Głęboko tak”.

Gratulujemy świetnego występu i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content