logo_F1_schools_2022

Konkurs pod patronatem Formuły 1

Drodzy Uczniowie i Uczennice,

w ramach współpracy Politechniki Poznańskiej ze Stowarzyszeniem TOP 500 i zaprzyjaźnioną Fundacją Academya przekazujemy informację o ogólnopolskim konkursie dla szkół technicznych i liceów. Konkurs związany jest z budową bolidu i może być ciekawym doświadczeniem dla młodzieży tym bardziej, że rywalizacja odbywać się będzie również na szczeblu międzynarodowym.

Pierwsze 20 drużyn jest zwolnionych z opłat. Młodzież zainteresowaną udziałem zapraszamy do rejestracji na stronie www.f1inschools.pl

F1 in Schools Polska

Czy interesujesz się motoryzacją lub inżynierią i chciałbyś wziąć udział w globalnym konkursie pod patronatem Formuły 1?

Fundacja Academya zaprasza młodzież licealną i techników do wzięcia udziału w pierwszej polskiej edycji F1inSchools. To wyjątkowa okazja dla młodzieży aby odkryć swoją pasję zarówno w dyscyplinach inżynierskich i sportowych i uczestniczyć w globalnym wydarzeniu.

Konkurs ma charakter drużynowy – każdy zgłoszony zespół ma za zadanie zaprojektować model bolidu F1, który weźmie udział w wyścigu. Dodatkowo młodzież będzie oceniana pod kątem innowacyjności i pracy w grupie. Więcej informacji można znaleźć na www.f1inschools.pl oraz www.f1inschools.com

Pierwsze 20 drużyn jest zwolnionych z opłat, a dzięki wsparciu Polskiego Związku Motorowego otrzymają materiały do zbudowania bolidu, tak więc uczestnictwo będzie całkowicie bezpłatne.

Rejestracji można dokonać na stronie www.f1inschools.pl lub przez adres e-mail kinga@academya.com

Skip to content