logo_lekcja_Krispol_2022

W dniu 21.10.2022 r. klasa II TER, pod opieką pani Roksany Owczarzak miała możliwość zapoznania się z pracą Działu Marketingu w firmie KRISPOL Sp. z o.o. przy ul. Strzykały we Wrześni.

Dzięki uprzejmości Pani Katarzyny Kozłowskiej i Hanny Bagrowskiej uczniowie naszej szkoły kształcący się w zawodzie technik ekonomista poznali kompetencje i wyzwania jakie nierozerwalnie łączą się z pracą marketera.

Panie zorganizowały dla uczestników konkurs, w którym zwyciężczyni – Julia Goździewicz wygrała piłkę z autografem ambasadora marki KRISPOL – Łukasza Piszczka, a pozostali zostali obdarowani firmowymi gadżetami.

W ramach podziękowania za przemiłe przyjęcie i profesjonalne zorganizowanie zajęć edukacyjnych, uczniowie wręczyli upominek w formie dyplomu, a całość spotkania zakończono pamiątkowym zdjęciem.

Skip to content