logo_DCH_2022

30 września 2022 roku Samorząd Uczniowski miał przyjemność przygotować konkurs na Mistera Szkoły z okazji Dnia Chłopaka. Konkurs odbył się na sali gimnastycznej po 3 lekcji z niemałą widownią dzielnie wyczekującą na kandydatów. Nasze dzielne rówieśniczki miały za zadanie zaprezentować się jako dowolnie wykreowana męska postać. Nie będzie to przesadą powiedzieć, iż widownia była pod wrażeniem przebrań, które zagościły na wybiegu.

Zawodniczki, a raczej zawodnicy – byli mocni. Wykreowane postacie rozśmieszyły całą widownie podczas ich pierwszego zadania- przedstawienia się. Za ocenę zdolności aktorskich i kreatywności odpowiedzialne było nasze jury składające się z nauczycieli (pani Anny Pawlak oraz pani Anny Jankowskiej) oraz z Samorządu Uczniowskiego (Klaudia Piechnik oraz Jakub Pawłowski).

Następnie konkurenci musieli wykazać się prawdziwą męskością w starciu bitwy na rękę. Tylko najsilniejsi mogli wygrać i zapewnić sobie tytuł “Mistera Szkoły”. Silną ręką i ogromną charyzmą tytuł zapewnił sobie Andrzej (Zuzanna Grzegorzewicz 4 TAI) – nie tylko uzyskał tytuł “Mistera Jury”, ale również zaskarbił sobie miłość większości widowni, zostając tym samym również “Misterem Publiczności”.

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za wspaniały pokaz waszej męskości!
~ Samorząd Uczniowski ZSP

Skip to content