logo_Niedziela_z_Powiatem_2022

ZSP na pikniku Niedziela z Powiatem 2022

12 czerwca 2022 po raz trzeci odbył się piknik Niedziela z Powiatem. Uczniowie i nauczyciele z kierunku architektura krajobrazu przygotowali dla odwiedzających wiele atrakcji. Dorośli mogli wykonać kwiatową biżuterię, a dzieci wyklejanki oraz zakładki do książek. Poza tym były świeczki  i mydełka z elementami roślinnymi oraz (nie)zwykłe roślin w niecodziennej odsłonie – masła i twarożki smakowe oraz syropy z mniszka, pietruszki i rabarbaru. Nauczycielki wychowania fizycznego zachęcały do wspólnych zajęć taneczno – ruchowych. Uczniowie ZSP byli obecni również na stoiskach Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej oraz firmy Gestamp.

Przed koncertem Majki Jeżowskiej publiczność wysłuchała trzech utworów w wykonaniu naszego zespołu muzycznego w składzie Olga Wojciechowska (3Ekp) – wokal, Jakub Lewandowski (3TE) – pianino, Alan Tomczak (3Ep)– saksofon, Filip Kaźmierczak (2TI) – trąbka.

Na zakończenie wręczono stypendia TALENT laureatom olimpiad i konkursów. Stypendium przyznał Zarząd Powiatu Wrzesińskiego. Wśród wyróżnionych znaleźli się nasi tegoroczni absolwenci Marek Pęchorzewski (4TB), Oscar Maliński (4TB) oraz Magdalena Bzowa (4Tek). Gratulujemy i życzymy powodzenia na studiach!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w reprezentowanie naszej szkoły i przygotowanie tegorocznej edycji pikniku.

Skip to content