Podsumowanie konkursów mat

Wyróżnienia w Kangurze Matematycznym

10 czerwca 2022 r. w Szkole Podstawowej w Kaczanowie odbyło się XXII Powiatowe Podsumowanie Konkursów Matematycznych. W tym roku uroczystość przybiegała pod hasłem “Matematyka się liczy”. Prowadzący ją uczniowie przytaczali zastosowanie sprawności rachunkowej i myślenia logicznego w życiu codziennym, np. odmierzanie czasu do przerwy, wysokość podatków, zyski z lokaty, czy obliczanie rat kredytu.

Uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy osiągnęli sukcesy w zmaganiach matematycznych w roku szkolnego 2021/2022 zostali nagrodzeni za włożony trud i poświęcony czas. Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły, którzy otrzymali wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie “Kangur Matematyczny”:

  • Julia Idczak z klasy 1 TER (technik rachunkowości) w kategorii Junior
  • Kinga Adamska z klasy 3 aTI (technik informatyk) w kategorii Senior
  • Igor Zaworski z klasy 3 TI (technik informatyk) w kategorii Senior

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content