logo_siatkarze_plażowa_2022

Siatkarze ZSP Września najlepsi w powiecie

Siatkarze Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni nie mieli sobie równych podczas rozegranych ostatnio Mistrzostw Powiatu Szkół Ponadpodstawowych w Siatkówce Plażowej Chłopców. Złoty medal zdobyła para Mateusz Manikowski – Andrzej Rewers.
Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadpodstawowych w Siatkówce plażowej Dziewcząt i Chłopców rozegrano w dniu 11.05.2022 r. na boiskach WOSiR we Wrześni. Wśród chłopców udział w rywalizacji wzięły cztery pary. Równych sobie nie miał duet Mateusz Manikowski – Andrzej Rewers, który wygrał wszystkie swoje mecze. Drugie miejsce w klasyfikacji końcowej przypadło parze LO Września Łukasz Kosmowski – Jacek Kempiński. Na najniższym stopniu podium uplasowała się para ZSP Września Filip Fibich – Jakub Kubczak.
Zawody przyniosły też sukces dla dziewcząt reprezentujących ZSP Września. Duet Marika Krauze – Michalina Dyncer po ciężkiej walce zdobył tytuł wicemistrza powiatu zapewniając sobie tym samym prawo do dalszej rywalizacji w finale rejonu.
Opiekunowie drużyn: Robert Czerniak, Anna Pawlak

Skip to content