logo_kartka_walentynka_2022

Wyniki Konkursu Walentynkowego!

Z okazji Walentynek w naszej szkole został zorganizowany konkurs dla uczniów klas pierwszych. Konkurs polegał na wykonaniu kartki walentynkowej z wierszem o tematyce miłosnej w języku angielskim. Technika wykonania prac była dowolna. Ocenie podlegała poprawność merytoryczna wierszy oraz kreatywność w tworzeniu kartki.

Laureatami konkursu zostały następujące osoby:

  • laureatką I miejsca została uczennica klasy I TER Kornelia Borowiak,
  • laureatką II miejsca została uczennica klasy I TB Maria Mikołajczak,
  • laureatką III miejsca została uczennica klasy I TAI Patrycja Zajda.

Na wyróżnienie zasłużyła również kartka walentynkowa uczennicy klasy I TER Julii Idczak ze względu na odbiegającą od konwencji walentynkowych treść wiersza oraz technikę wykonania kartki.

Wybór najlepszych prac był trudny, gdyż wszystkie uczestniczki konkursu wykazały się talentem w tworzeniu wierszy o tematyce miłosnej, ale również w wykonaniu kartek, które urzekają oryginalnością, pomysłowością i wrażliwością.

Odbiór nagród i dyplomów odbędzie się w szkole w późniejszym terminie po powrocie do nauczania stacjonarnego. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękuję za udział w tym konkursie i zaprezentowanie swoich umiejętności artystycznych i językowych.

Z okazji Dnia Zakochanych dużo miłości i szczęścia!

Organizator: Sylwia Jażownik

Skip to content