logo_komunikat

Konkursu Wiedzy o Gospodarce Przestrzennej “Zaplanuj swoją przestrzeń”

Uczniów klas maturalnych zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie Wiedzy o Gospodarce Przestrzennej “Zaplanuj swoją przestrzeń” organizowanym przez Katedrę Gospodarki Przestrzennej i Nauk o Środowisku Przyrodniczym Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.

Konkurs składa się 3 etapów: eliminacji, etapu centralnego oraz finału konkursu. Laureaci konkursu zostaną przyjęci na studia inżynierskie I stopnia na kierunek Gospodarka Przestrzenna realizowanym na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej (z pominięciem procedury kwalifikacyjnej w roku akademickim 2022/2023).

Aby wziąć udział w eliminacjach należy zalogować się na stronie konkursu: https://www.konkurs.gik.pw.edu.pl/ i odpowiedzieć na 30 wylosowanych przez system pytań. Czas na wykonanie tego etapu upływa 28 lutego.

Informacje na temat konkursu możecie znaleźć również na fanpage’u:

https://www.facebook.com/ZaplanujSwojaPrzestrzen/.

Życzymy powodzenia!

Skip to content