logo_kartka_walentynka_2022

Konkurs na Kartkę Walentynkową!

Ogłaszam konkurs na Kartkę Walentynkową! Konkurs skierowany jest do uczniów klas pierwszych naszej szkoły.

Uczniowie, chcący wziąć udział w w/w konkursie proszeni są o wykonanie Kartek Walentynkowych z wierszem o tematyce miłosnej w języku angielskim. Wiersze mogą, ale nie muszą być skierowane do osoby bliskiej Waszemu sercu.

Ocenie jury podlegać będą następujące kwestie:

  • technika wykonania kartek (technika jest dowolna),
  • strona merytoryczna treści wierszy w języku angielskim (poprawność leksykalno-gramatyczna wierszy),
  • umiejętność tworzenia własnych wierszy,
  • kreatywność.

Czas wykonania kartek do 7 lutego 2022 roku. Kartki można przekazać swoim nauczycielom języka angielskiego lub oddać bezpośrednio organizatorowi Pani Sylwii Jażownik. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 14 lutego 2022 roku.

Laureaci otrzymają nagrody i dyplomy w późniejszym terminie.

Zapraszamy do udziału w konkursie na Kartkę Walentynkową!

Organizator konkursu: Sylwia Jażownik

Skip to content