horti

Gościnny wykład w ZSPU w Gnieźnie

W minionym roku zainicjowana została współpraca pomiędzy klasami uczącymi się w zawodzie technik architektury krajobrazu w ZSP oraz Zespole Szkół Przyrodniczo – Usługowych im. Stanisława Mikołajczyka w Gnieźnie. Za nami gościnny, listopadowy występ p. Liliany Sull na uroczystościach związanych z obchodami Dnia Architekta Krajobrazu w ZSPU. Wykład pt. “Hortiterapia i ogrody sensoryczne” okazał się trafionym pomysłem i wzbudził duże zainteresowanie zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli. Mamy nadzieję, że w przyszłych latach ta kooperacja się rozwinie. Póki co mamy chęci i głowy pełne pomysłów.

Zapraszamy do zajrzenia na profil kierunkowy technika architektury krajobrazu, na którym znajdziecie informacje dotyczące tego wydarzenia oraz wiele innych, ciekawych tematów:

https://www.facebook.com/architektura.krajobrazu.ZSP/posts/1540799919615970

Skip to content