logo_paczka_dla_maluszka_2021

“Paczuszka dla maluszka”

Zapraszamy do udziału w bożonarodzeniowej zbiórce charytatywnej pod hasłem “Paczuszka dla maluszka”. To akcja, do której od 2013 roku, zawsze w świątecznej atmosferze, zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jej adresatami są podobnie jak w ubiegłych latach zaprzyjaźnione instytucje takie jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Ponadto owoce zbiórki trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych naszej organizacji, których maluchy już pojawiły się na świecie.

Film promocyjny:

Strona internetowa kliknij tutaj!

Zbiórka w naszej szkole trwa do 20 grudnia. Materiały można składać w gabinecie pedagoga szkolnego sala 12a w starym budynku oraz w sali 307 w nowym budynku u Pani Ani Jankowskiej.

W tym roku zbieramy:

 • pieluszki nr 3, nr 4, nr 5,
 • chusteczki nawilżane,
 • proszek do prania dla dzieci,
 • płyny do kąpieli dla dzieci,
 • kremy na odparzenia,
 • szampony dla dzieci,
 • mleko w proszku Bebiko 1 i 2,
 • dezodoranty,
 • antyperspiranty,
 • szczoteczki i pasty do zębów,
 • proszki do prania,
 • szampony,
 • żele pod prysznic,
 • kremy do twarzy,
 • obiadki dla dzieci w słoikach,
 • sanki.

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc, wsparcie i chęć udziału w akcji!

Skip to content