logo_zbiorka_Mielzyn

Zbiórka dla DPS w Mielżynie

W październiku odbyła się w naszej szkole zbiórka artykułów papierniczych dla Domu Opieki Społecznej w Mielżynie. Po raz kolejny nasi uczniowie, dyrekcja i grono pedagogiczne okazali wielkie serce i chęć niesienia pomocy potrzebującym.

DPS w Mielżynie to szczególny ośrodek, w którym siostry ze zgromadzenia św. Dominika opiekują się osobami niepełnosprawnymi intelektualnie i ruchowo. Obecnie w Domu przebywa 82 Podopiecznych w wieku 6 – 75 lat wymagających wyjątkowej troski, miłości i indywidualnego podejścia. Potrzeby Domu są ogromne dlatego siostry są zawsze bardzo wdzięczne za wszelką okazaną pomoc.

W piątek 5 listopada 2021 roku zostały zawiezione artykuły zebrane w naszej szkole.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę. Gratulujemy wspaniałej postawy serca, którą należy naśladować i pielęgnować. Jednocześnie zachęcamy do dalszych takich działań, ponieważ dają one dużo radości i satysfakcji.

Skip to content