logo_gardenia_2021

Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia

Nieco zmieniony termin targów, które od wielu lat odbywały się na przedwiośniu podyktowany był ograniczeniami w organizowaniu masowych wystaw. W świecie rośliny najpiękniejszym okresem ich rozwoju jest oczywiście wiosna, ale jesienne odwiedzenie wystawy przez uczniów klas 1 TA, 3 TAI i 3 TAp wraz z p. Moniką Sitko i p. Hanną Piątek dało inne spojrzenie na branżę ogrodniczą. W miniony piątek mieliśmy okazję wizytować wystawę na MTP i mogliśmy zaczerpnąć wiedzy na seminariach oraz wykładach.

Ciekawe stoiska producentów i przedstawicieli handlowych zaskoczyły formą. Co roku obserwuje się coraz to większą promocję zdrowych rozwiązań i ekologicznych materiałów stosowanych w ogrodnictwie oraz ochronę zieleni w trudnych warunkach miejskich oraz walkę z betonozą miast.

Skip to content