logo_praca_2021

Oferty pracy dla absolwentów

Przypominamy, że w zakładce “Dla ucznia” można znaleźć m.in. oferty pracy przesłane do szkoły z firm działających we Wrześni oraz w innych miejscowościach województwa wielkopolskiego.

W ostatnim czasie swoją propozycję złożyła firma Hilding Anders Polska, oferująca zatrudnienie w Robakowie pod Poznaniem, która jest w trakcie rekrutacji pracowników do nowej fabryki. Firma poszukuje szeregowych pracowników produkcyjnych, operatorów maszyn (maszyny do cięcia pianki, do pikowania materiału i wiele innych), szwaczek (szycie na maszynach przemysłowych), operatorów wózków widłowych oraz osób chętnych do nauki szycia lub mniejszych operacji manualnych, związanych z produkcją pokrowców do materacy. Kliknij, aby przejść do ofert…

Plakat firmy Hilding Anders Polska – ogłoszenie praca

Ulotka firmy Hilding Anders Polska – ogłoszenie praca

Skip to content