logo_festiwal_sztafety_2021

22 września 2021r. na stadionie lekkoatletycznym we Wrześni odbył się Festiwal Sztafet Lekkoatletycznych. Uczniowie startowali w dwóch konkurencjach, w sztafecie 4 x 100m oraz w sztafecie szwedzkiej (100 m, 200 m, 300 m, 400 m).

Uczniowie naszej szkoły rywalizowali w biegach sztafetowych 4 x 100m w składzie: Paweł Wróbel (2TI), Wiktor Grzegorek (2TB), Marcin Mikołajczyk (1TB) i Mateusz Prech (3TMp). Chłopacy zajęli drugie miejsce osiągając czas 48,06 sek., przegrywając minimalnie z drużyną Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. Druga nasza męska drużyna w składzie: Mikołaj Woźniak (3TM), Gerard Kaszyński (4TI), Arkadiusz Kwiatkowski (3mo) i Jakub Kamiński (4TI) wywalczyli kolejne drugie miejsce w sztafecie szwedzkiej.

Uczennice naszego ZSP w składzie: Zuzanna Michalak (1TER), Nicole Szmyt (2mpr), Natalia Gomuła (3Tek) i Vanessa Janiszewska (1TB) również bardzo dobrze się spisały w sztafecie 4 x 100m, zdobywając tak samo jak chłopacy drugie miejsce. Niestety pokonała nas sztafeta Liceum Ogólnokształcącego.

Rywalizacja trwała do ostatnich metrów. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za wspaniałe emocje i waleczność!!!

Skip to content