logo_integracja_klasa_1TAI

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego, czyli integracja klasy I TAI

Dnia 22.09.2021roku w przepięknych okolicznościach przyrody, w gospodarstwie agroturystycznym “Na skraju lasu” w Nowym Folwarku, odbyło się spotkanie integracyjne klasy I TAI pod opieką wychowawcy klasy Alicji Śmiejkowskiej oraz Pani Ewy Kujawskiej – pedagoga szkolnego.

Integracja klasy to jedno z najważniejszych zadań wychowawczych w pierwszym roku pobytu uczniów w szkole – wspomaga tworzenie poczucia wspólnoty i bezpieczeństwa.

Podczas spotkania Pani pedagog przygotowała ciekawe gry i zabawy typu “poznajmy się” oraz ćwiczenia mające na celu przełamanie pierwszych lodów. Był również czas na wspólne rozmowy przy ognisku, na pieczenie kiełbasek i czas na zabawy sportowe.

Pogoda, pozytywna atmosfera i energia oraz dobry humor i zabawa towarzyszyła klasie od samego początku spotkania, które wszyscy uczestnicy podsumowali jako bardzo udane.

Skip to content