PS_SKS

Wracają zajęcia prowadzone w ramach Szkolnego Klubu Sportowego

Już od 6 września ponownie rozpoczną się zajęcia rekreacyjno – sportowe prowadzone w ramach Szkolnego Klubu Sportowego. Prowadzony jest nabór do nowej grupy piłki nożnej i nabór uzupełniający do grupy piłki koszykowej.
Uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych mogą skorzystać z oferty zajęć pozalekcyjnych jakie proponują im nauczyciele wychowania fizycznego uczestniczący w projekcie „Szkolny Klub Sportowy”. W tym roku szkolnym tworzona będzie nowa grupa: piłka nożna/futsal, która zajęcia będzie miała prowadzone zarówno na boisku szkolnym jak i w hali sportowej. Chętni do uczestnictwa mogą zgłaszać się do nauczyciela w-f w ZSP – Roberta Czerniaka lub pojawić się na zajęciach, które odbywać się będą w każdy poniedziałek w godzinach 14.45 – 16.45.

Harmonogram zajęć w ramach Szkolnego Klubu Sportowego
Poniedziałki godz. 14.45 – 16.45
Piłka nożna/futsal – Robert Czerniak
Wtorki godz. 14.45 – 16.45
Piłka siatkowa – Anna Pawlak
Środy godz. 14.45 – 16.45
Piłka koszykowa – Przemysław Śmidowicz

Skip to content