wakacje w ogrodzie_6

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia profilu architektów krajobrazu ZSP na Facebook’u! 🙂

https://www.facebook.com/architektura.krajobrazu.ZSP

Wakacje to czas odpoczynku i relaksu, a także podróżowania i poznawania nowych miejsc. Chcielibyśmy pokazać Wam kilka ciekawych ogrodów, parków i innych terenów zieleni, które warto odwiedzić. Być może uda Wam się je wpisać jeszcze na tegoroczną listę planów podróżniczych? A może zainspirujemy Was na kolejne lata?
Co tydzień na naszym profilu publikujemy listę z 3 kategoriami obiektów:
“blisko” – czyli wyjazd, który można zrealizować w ciągu jednego dnia,
“daleko” – obiekt na terenie Polski, ale położony dalej od Wrześni,
“zagranica” – ciekawe miejsca u naszych sąsiadów, ale także w innych częściach Europy i świata; tutaj staramy się umieszczać filmy dotyczące tych obiektów, tak żeby każdy z Was mógł je zobaczyć, chociażby z kanapy 😉

Zapraszamy!

Skip to content