logo_wakacje_2021

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy szkoły.

Kończy się szczególny rok szkolny 2020/2021, rok, zupełnie inny niż wszystkie poprzednie, rok, który nie oszczędził trudnych emocji ze względu na panującą pandemię koronawirusa.

Pragnę jednak podziękować i pogratulować wszystkim uczniom za okres wytężonej pracy i wysiłku ponoszonego w nietypowych warunkach i osiągnięcie wielu sukcesów. Dziękuję rodzicom za Wasze wsparcie oraz współpracę. Dziękuję nauczycielom i pracownikom za trud codziennej pracy.

Na czas wakacji życzę wszystkim dużo słońca również, aby czas wakacyjnej radości był czasem wytchnienia i okazją do przeżycia wspaniałych przygód. Jestem przekonany, że w tym przyjemnym okresie znajdziecie więcej czasu na rozwijanie swoich zainteresowań i pasji, a szczególnie tych, które są naszym marzeniem.

Życzę wspaniałych, zdrowych i bezpiecznych wakacji.

Dyrektor

Zespołu Szkół Politechnicznych

W załączeniu przekazuję list Ministra Edukacji i Nauki na zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2020/2021.

Załącznik:

Skip to content