logo_konkurs_samorzadnosc_2021

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym “Samorządność bliżej nas”

Dnia 31 maja 2021 r. w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym “Samorządność bliżej nas”. Organizatorem Konkursu było Stowarzyszenie Samorządny Powiat. Cel Konkursu: popularyzacja wiedzy o samorządzie szkolnym, samorządzie terytorialnym: gmina, powiat, województwo oraz pobudzanie zainteresowań wśród młodzieży powiatu wrzesińskiego problematyką samorządową i problematyką lokalną oraz zachęcanie ich do zaangażowania się w rozwój samorządności.

W konkursie naszą szkołę reprezentowało troje uczniów:

  • Weronika Grępka – klasa II TAp (technik architektury krajobrazu),
  • Amelia Nowak – klasa II TAp (technik architektury krajobrazu),
  • Mateusz Chojnacki – klasa III TE (technik elektronik), który w klasyfikacji ogólnej szkół ponadpodstawowych powiatu wrzesińskiego zajął III miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content