logo

Konkurs “Przemysł a ochrona środowiska – rozwój województwa wielkopolskiego w oparciu o gospodarkę wodorową”

Drodzy Uczniowie,

zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadpodstawowych (rocznik 2004 i 2005), którzy interesują się ochroną środowiska oraz znają język angielski (minimalna ocena roczna z przedmiotu język angielski: 5).

Przedmiotem konkursu jest nagranie i zmontowanie przez pięcioosobowy zespół uczniów filmu krótkometrażowego na temat: „Przemysł a ochrona środowiska – rozwój województwa wielkopolskiego w oparciu o gospodarkę wodorową” w wersji dwujęzycznej – polskiej i angielskiej.

Maksymalny czas trwania filmu to 3 minuty.

Czas trwania konkursu od 9 kwietnia 2021 r. (data ogłoszenia) do 30 czerwca 2021 r. (decyduje data stempla pocztowego).

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas uroczystej Gali.

Szczegółowe informacje o konkursie oraz regulamin konkursu – https://www.umww.pl/przemysl-a-ochrona-srodowiska-rozwoj-wojewodztwa-wielkopolskiego-w-oparciu-o-gospodarke-wodorowa

Skip to content