football, clip, football boots

Ruszają zajęcia w ramach Szkolnego Klubu Sportowego

Do czasu zniesienia obostrzeń związanych z zamknięciem hal sportowych wykorzystywać będziemy tylko boiska szkolne.
Wszystkich chętnych, którzy uczestniczą już w programie Szkolny Klub Sportowy lub mają zamiar do niego dołączyć zapraszamy o godz. 15.15 w każdy wtorek, środę i czwartek na szkolne boisko typu orlik. We wtorki i czwartki będzie obecnie możliwość gry w piłkę nożną i koszykówkę natomiast w środy odbywać się będą zajęcia ogólnorozwojowe.
Nauczyciele wychowania fizycznego w Zespole Szkół Politechnicznych uzyskali możliwość prowadzenia zajęć w trzech grupach. Po otwarciu hal sportowych będą to zajęcia z siatkówki – piłki ręcznej, koszykowej i strzelectwa oraz piłki nożnej i futsalu. W czasie kilku pierwszych zajęć prowadzony będzie nabór do nowo tworzonej grupy uprawiającej piłkę nożną i futsal (Robert Czerniak) oraz koszykówkę (Przemysław Śmidowicz).

Skip to content