Flaga-Polski-Polska-90-x-150-cm-na-Maszt

11 listopada – wywieś flagę! Przed nami Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada – w Święto Niepodległości – wywieśmy flagi narodowe. W oknach, na balkonach, umieszczając w specjalnych uchwytach na fasadach budynków – z zachowaniem szacunku dla naszego narodowego symbolu.

Uczcijmy godnie dzień, w który wspominamy przywrócenie Polski na mapę świata po 123 latach niewoli. Flaga to powód do dumy, to symbol naszej jedności, symbol naszej państwowości, wolnej i niepodległej ojczyzny. Jest widoczną oznaką naszej pamięci i wdzięczności dla naszych przodków, którym zawdzięczamy wolną Rzeczpospolitą. Niech biało-czerwona flaga będzie znakiem naszej obywatelskiej wspólnoty!

W tym roku, ze względu na panującą pandemię koronawirusa, obchody Narodowego Święta Niepodległości w większości przeniosą się do świata wirtualnego. W ten sposób Narodowe Święto Niepodległości będziemy mogli świętować razem – choć z zachowaniem dystansu społecznego. To szansa, by pokazać jak ważne jest wspólne świętowanie oraz stworzenie atmosfery jedności i solidarności – tak bardzo potrzebnych dziś nam wszystkim. Miejmy nadzieję, że za rok będziemy już świętować hucznie, radośnie i bez przeszkód, bo Niepodległa jest dla wszystkich.

Skip to content