logo_SDiNTiASZ_2022

Kolejne eliminacje szkolne Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Menedżerskich już za nami!

W dniu 21 października 2022 roku już po raz ósmy odbyły się w naszej szkole eliminacje do Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Menedżerskich. Konkurs co roku cieszy się ogromną popularnością, ponieważ tytuł finalisty olimpiady zwalnia z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik ekonomista i technik rachunkowości. W eliminacjach szkolnych wzięło udział 25 uczniów z klasy drugiej, trzeciej i czwartej technikum ekonomicznego oraz z klasy drugiej technikum rachunkowości.

Najlepszymi w tej rozgrywce, a tym samym uczestniczkami etapu okręgowego zostały:

  • Julia Świercz, Wanesa Bogiel, Agata Machińska (klasa 3 technik ekonomista),
  • Jagoda Muszkiet (klasa 4 technik ekonomista),
  • Julia Idczak (klasa 2 technik rachunkowości).

Dziewczyny powalczą o miejsce w finale już 17 listopada 2022r. w zawodach okręgowych organizowanych w Zespole Szkół Ekonomicznych im. St. Staszica w Poznaniu.

Wszystkim uczestnikom eliminacji dziękujemy, a dziewczynom życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content