logo_solidarni_Ukraina

Finał charytatywnej zbiórki #SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować rodzicom, uczniom, gronu pedagogicznemu oraz pracownikom szkoły za okazaną pomoc i wsparcie w trakcie charytatywnej zbiórki dla mieszkańców Ukrainy. Rezultaty przerosły nasze oczekiwania. Dosłownie i w przenośni, brakowało miejsca na kartony w salach lekcyjnych.

Zebrane rzeczy zostały przewiezione do Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii w Grzymysławicach, skąd bezpośrednio trafią do mieszkańców Ukrainy, którzy przybywają do naszego powiatu, oraz tych którzy zostali na Ukrainie.

Dziękujemy również wszystkim za wsparcie organizacyjne a szczególnie panu Sroczyńskiemu za udostępnienie samochodu dostawczego i transport zebranych rzeczy.

Oprócz zbiórki najpotrzebniejszych rzeczy, grono pedagogiczne naszej szkoły przekazało środki pieniężne na konto Polskiej Akcji Humanitarnej, która bardzo intensywnie udziela pomocy humanitarnej na terenach przygranicznych, oraz na Ukrainie.

Skip to content