Profilaktyka
Profilaktyka inaczej – po angielsku!
Klasa 1 TM wzięła udział w lekcji, która łączy naukę języka angielskiego z rozmowami o zdrowiu i codziennych wyborach młodych ludzi. Tematem było wapowanie – jego skutki, presja rówieśnicza i to, jak podejmować mądre decyzje. Dlaczego po angielsku? Badania pokazują, że młodzież często łatwiej mówi o trudnych sprawach w języku Więcej…
