W piątek 29 maja 2026 roku na strzelnicy LOK we Wrześni, odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu w Strzelectwie Sportowym. Tradycyjnie do rywalizacji przystąpiły i przystąpili uczennice i uczniowie naszej szkoły. Wystąpiły dwie drużyny:
ZSP AKMS w składzie:
- Kinga Głowska – II TB
- Antonina Pawłowska – IV aTB
- Szymon Winter – II TE
- Mikołaj Maćkowiak – IV TM
ZSP MAKS w składzie:
- Agata Wieczorek – IV TA
- Szymon Kubisiak – IV aTB
- Mikołaj Pilarski – III aTI
- Jakub Kwacz – IV aTI
oraz indywidualnie zawodnicy z klasy I TE Jakub Pluciński, Wiktor Zabiszak, Wojciech Mecler.
W konkurencji strzelenia z karbinka VOSTOK do trzech tarcz, klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:
- ZSP Września AKMS – 455 p.
- ZSP Września MAKS – 454 p.
- ZSTIO Września II – 407 p.
- ZSTIO Września I – 365 p.
- ZSZ nr 2 Września – 340 p.
Klasyfikacja indywidualna dziewcząt:
- Dominika Woźniak – ZSTiO Września
- Agata Wieczorek – ZSP Września
- Kinga Głowska – ZSP Września
Klasyfikacja indywidualna chłopców:
- Mikołaj Maćkowiak – ZSP Września
- Mikołaj Pilarski – ZSP Września
- Szymon Kubisiak – ZSP Września
Serdecznie gratulujemy!








