logo_zawody-strzeleckie_2026

Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu w Strzelectwie Sportowym zakończone sukcesem

W piątek 29 maja 2026 roku na strzelnicy LOK we Wrześni, odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu w Strzelectwie Sportowym. Tradycyjnie do rywalizacji przystąpiły i przystąpili uczennice i uczniowie naszej szkoły. Wystąpiły dwie drużyny:

ZSP AKMS w składzie:

  • Kinga Głowska – II TB
  • Antonina Pawłowska – IV aTB
  • Szymon Winter – II TE
  • Mikołaj Maćkowiak – IV TM

ZSP MAKS w składzie:

  • Agata Wieczorek – IV TA
  • Szymon Kubisiak – IV aTB
  • Mikołaj Pilarski – III aTI
  • Jakub Kwacz – IV aTI

oraz indywidualnie zawodnicy z klasy I TE Jakub Pluciński, Wiktor Zabiszak, Wojciech Mecler.

W konkurencji strzelenia z karbinka VOSTOK do trzech tarcz, klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

  1. ZSP Września AKMS – 455 p.
  2. ZSP Września MAKS – 454 p.
  3. ZSTIO Września II – 407 p.
  4. ZSTIO Września I – 365 p.
  5. ZSZ nr 2 Września – 340 p.

Klasyfikacja indywidualna dziewcząt:

  • Dominika Woźniak – ZSTiO Września
  • Agata Wieczorek – ZSP Września
  • Kinga Głowska – ZSP Września

Klasyfikacja indywidualna chłopców:

  • Mikołaj Maćkowiak – ZSP Września
  • Mikołaj Pilarski – ZSP Września
  • Szymon Kubisiak – ZSP Września

Serdecznie gratulujemy!