W kwietniu odbył się ogólnopolski finał Olimpiady Teologii Katolickiej. Jako jedna z trzech osób z całej diecezji brała w nim udział również uczennica naszej szkoły, Zuzanna Krzyżan z klasy II TI, która uzyskała tytuł finalisty. To bardzo duże osiągnięcie wiąże się z uzyskaniem indeksu na niektóre kierunki studiów wybranych uczelni w kraju.
Z kolei Julia Jóźwiak, uczennica klasy IV aTI uzyskała wyróżnienie w Archidiecezjalnym Konkursie „Święty Wojciech – uczeń i misjonarz”. Wraz z pamiątkowym dyplomem, który Julia odebrała z rąk Prymasa Polski, Arcybiskupa Wojciecha Polaka, uczennica otrzymała także bon podarunkowy do popularnej sieci sklepów.
Obu nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


