logo_Kubala_2024

Po raz kolejny nasze zajęcia z pracowni technologii budownictwa wzbogaciły się o zajęcia z profesjonalnym szkoleniowcem wykonawców w branży budowlanej – przedstawicielem firmy Kubala – Panem Łukaszem Behrendtem.

Firma Kubala od ponad 30 lat rozwija się w dynamicznym tempie, zaopatruje branżę budowlaną w narzędzia na 4-ech kontynentach. Tym samym bardzo mocno angażuje się w prowadzenie szkoleń w ramach “Akademii Dobrej Praktyki Kubala” dedykowaną również młodzieży klas budowlanych. Cieszymy się, że klasy technikum budowlanego w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni mogą nabywać nowe umiejętności.

Tym razem na szkolenie zaprosiliśmy klasę III TB, która zapoznała się z wybranymi narzędziami firmy Kubala. Młodzież z dużym entuzjazmem i zaangażowaniem pracowała z gładzią szpachlową. Dziękujemy firmie Kubala i Panu Łukaszowi Behrendtowi za poświęcony nam czas.

Skip to content