logo_futsal2023

Dominacja reprezentantów ZSP Września trwa

Reprezentanci Zespołu Szkół Politechnicznych po raz kolejny już zdobyli Mistrzostwo Powiatu Szkół Ponadpodstawowych w Futsalu. Politechnicy we własnej hali pokonali wszystkie reprezentacje wrzesińskich szkół.

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadpodstawowych w Futsalu rozegrano w dniu 18.12.2023 r. w hali sportowej ZSP Września. Oprócz gospodarzy do rywalizacji przystąpiły reprezentacje ZSZ nr 2 Września, LO Września i ZSTiO Września. Grano systemem każdy z każdym, kolejność rozgrywania meczów ustalono na podstawie wcześniejszego losowania.

Zawody zakończyły się sukcesem graczy ZSP Września, którzy w swoich meczach odnieśli same zwycięstwa i to oni uzyskali prawo udziału w dalszych rozgrywkach na poziomie finału rejonu.

Wyniki kolejno rozgrywanych meczów:

ZSTiO Września – LO Września 0:3
ZSZ nr 2 Września – ZSP Września 1:3
LO Września – ZSP Września 0:4
ZSTiO Września – ZSZ nr 2 Września 2:3
ZSZ nr 2 Września – LO Września 3:2
ZSP Września – ZSTiO Września 8:0

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1.ZSP Września 3 9 15:1
2.ZSZ nr 2 Września 3 6 7:7
3.LO Września 3 3 5:7
4.ZSTiO Września 3 0 2:14

Reprezentacja ZSP Września zagrała w składzie: Patryk Cierzniak, Milan Kryszak – Wiktor Strzelczyk, Mikołaj Czajczyński, Paweł Czopek, Maciej Danielski, Damian Filipiak, Wojciech Fimiak, Mikołaj Małek, Karol Pokładecki, Jakub Rozmiarek, Oskar Skrzypczak.

Opiekun: Robert Czerniak

Skip to content