logo_piłkarze_ZSP_2022

Zwycięstwem reprezentacji ZSP Września zakończyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadpodstawowych w Futsalu. Uczniowie ZSP dominowali w przeprowadzonym we własnej hali turnieju wysoko pokonując w każdym z meczów reprezentacje trzech innych szkół.

Turniej rozegrano w dniu 08.12.2022 r. w hali sportowej ZSP Września. Zdobywając złoty medal w zawodach reprezentacja ZSP Września wywalczyła sobie prawo reprezentowania naszego powiatu w zawodach rejonowych.

Wyniki meczów zgodnie z kolejnością ich rozgrywania

ZSP Września-ZSZ nr 2 Września 4:0
LO Września – ZSTiO Września 4:0
ZSZ nr 2 Września – ZSTiO Września 5:2
ZSP Września – LO Września 6:1
LO Września – ZSZ Nr 2 Września 6:6 (1:2 k)
ZSTiO Września – ZSP Września 0:6

Kolejność końcowa turnieju

  1. Zespół Szkół Politechnicznych Września 3 9  16-1
  2. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 Września 3 4 11-12
  3. Liceum Ogólnokształcące Września 3 4 11-12
  4. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących 3 0 2-15

Reprezentacja ZSP Września zagrała w składzie: Jan Perzyński – Dawid Cieślak, Mikołaj Czajczyński, Tymoteusz Graczyk, Mateusz Chojnacki, Bartosz Grajkowski, Mateusz Kasprowicz, Michał Majewski, Kacper Dębicki, Wojciech Mendzelewski, Marcin Spychalski, Wiktor Strzelczyk

Opiekun: Robert Czerniak

Skip to content