Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wywiady z okazji Międzynarodowego Dnia w naszej szkole

wywiady dzien miedzynarodowyZ okazji Międzynarodowego Dnia w naszej szkole, ekipa ZSP TV postanowiła wybrać się "na miasto" przeprowadzić parę wywiadów w języku angielskim z losowymi przechodniami. Wyniki tego przedsięwzięcia możecie podziwiać w filmie.

 

 

 

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap