Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Makieta Szkoły - prezentacja

makieta szkolyPrezentacja makiety szkoły. W projekcie udział wzięli:

  • Uczniowie: Magdalena Adamczyk, Mateusz Gałdecki, Jakub Janiak, Paweł Kapela, Bartosz Konieczka, Patrycja Krych, Beata Kryszewska, Julita Kufel, Mateusz Orłowski, Paweł Słoma, Krzysztof Szlachetka, Maciej Tomaszewski, Bartosz Witczak, Jakub Wróbel.
  • Nauczyciele: Katarzyna Podsadna, Robert Rosiak.

 

 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap