Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Makieta Szkoły - prezentacja

makieta szkolyPrezentacja makiety szkoły. W projekcie udział wzięli:

  • Uczniowie: Magdalena Adamczyk, Mateusz Gałdecki, Jakub Janiak, Paweł Kapela, Bartosz Konieczka, Patrycja Krych, Beata Kryszewska, Julita Kufel, Mateusz Orłowski, Paweł Słoma, Krzysztof Szlachetka, Maciej Tomaszewski, Bartosz Witczak, Jakub Wróbel.
  • Nauczyciele: Katarzyna Podsadna, Robert Rosiak.

 

 

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap