Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Absolwenci 1968

TE-1968

Budzyński Paweł, Chojnacka Danuta, Cholewiusz Antoni, Czerniejewski Henryk, Dolata Karol, Drost Stanisław, Gawarecka Jadwiga, Gładyszewska Eugenia, Iwanowski Zenon, Jackowiak Leszek, Jóźwiak Zdzisława, Kasprzak Eugeniusz, Kasprzyk Kazimierz, Kociemba Włodzimierz, Kulczak Jolanta, Kwieciński Hieronim, Lach Jerzy, Pietkiewicz Antoni, Pluciński Zbigniew, Płatek Mieczysław, Popielarski Gabriel, Samelak Adam, Solecka Olga, Spychała Barbara, Śniegowski Henryk, Tuszyńska Irena, Węglarz Jerzy, Ziętek Roman

TM/prac.-1968

Bajka Ludwik, Dopieralski Ryszard, Kluk Zbigniew, Kowalski Zbigniew, Kozłowski Tadeusz, Lewandowski Andrzej, Majchrzak Edward, Majchrzak Stanisław, Majer Jerzy, Michalak Jerzy, Migdalski Zenon, Nawrocki Edward, Ogrodowczyk Kazimierz, Olejniczak Marian, Skubiszak Henryk, Sowiński Bolesław, Szymański Kazimierz, Tabaczyński Stefan, Waszak Antoni

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap