Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Absolwenci 1967

TM/prac.-1967

Adamowski Leon, Andrzejewski Cyryl, Bogaczyk Bogdan, Drzewiecki Jan, Gawarecki Jan, Godzich Benedykt, Jakubowski Marian, Jaworski Jerzy, Jędrasiak Jan, Kuśmierek Stanisław, Lazarek Edmund, Lis Zygmunt, Łukowski Stanisław, Matysiak Zbigniew, Nowak Eugeniusz, Poch Józef, Różycki Stanisław, Święcicki Mirosław, Zakrzewicz Franciszek, Zawadka Mieczysław 

TE-1967

Budzyński Roman, Dopielarski Ludomir, Drzażdżyński Kazimierz, Garbarek Ryszard, Kasprzyk Zbigniew, Kazecki Czesław, Kordus Mirosław, Król Maciej, Matczak Damian, Mylka Zdzisław, Nowicki Eugeniusz, Ostach Jerzy, Pawłowski Jerzy, Pestka Andrzej, Rewers Ryszard, Siwiak Roman, Smoliński Ryszard, Sull Włodzimierz, Szulc Witold, Szykowny Lechosław, Świderski Roman, Troszak Henryk, Twardy Bernard, Urbaniak Izabela, Wallicht Marian, Wardeński Marek, Wiącek Andrzej, Zieliński Bernard, Żymałkowski Grzegorz

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap