Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Absolwenci 2012

4 aTI - 2012

Dawid Bryś, Mateusz Czech, Arkadiusz Glebow, Piotr Gołębniak, Karolina Harendarz, Grzegorz Kolecki, Kamil Koźlik, Patryk Kwiatek, Włodzimierz Lewandowski, Tomasz Majka, Jakub Miczuga, Tomasz Nowicki, Tomasz Półrolniczak, Małgorzata Radziejewska, Patryk Ratajczak, Bartosz Renz, Przemysław Robaszkiewicz, Marek Rzepka, Marta Sroka, Żaneta Szewczyk, Jakub Szkudlarek, Przemysław Śliwiński, Tomasz Świątek, Jakub Waszak

4 aTK - 2012

Stefania Aleksanderczyk, Natalia Dębska, Katarzyna Duda, Anna Gawrońska, Patrycja Grzegorek, Karolina Kaczmarek, Joanna Kapela, Ewa Kloska, Sonia Kubicka, Justyna Kwiecińska, Marta Leszczyńska, Karolina Matuszak, Karolina Matuszewska, Natalia Matuszewska, Ewa Matysiak, Natalia Miśkiewicz, Angelika Nowak, Paulina Paczkowska, Judyta Pankowska, Elwira Picheta, Weronika Podlewska, Anna Radzińska, Julita Szafraniec, Karina Walasek, Adam Wawrzyniak, Mateusz Wawrzynkiewicz, Anna Zgolińska

4 bTI - 2012

Ewelina Balicka, Monika Białas, Dawid Chełkowski, Adrian Chlebowski, Michał Dąbek, Sebastian Doktór, Agata Dolatowska, Alan Drożdżyński, Damian Filipowicz, Damian Frankowski, Amadeusz Hauptmann, Natalia Kajdan, Mateusz Kiczka, Damian Klapczarek, Michał Kozłowski, Łukasz Maciejewski, Michał Masztalerz, Patryk Nather, Magdalena Nijak, Wojciech Nowak, Michał Przybylski, Szymon Szalaty, Piotr Wojtyś, Joanna Woźniak, Piotr Żabka

4 bTK - 2012

Weronika Cieślak, Dorota Durczak, Karolina Dzierzewska, Magdalena Hoffmann, Ilona Jaroni, Daria Krótkowska, Daria Matuszak, Marta Milczarek, Marta Mosinska, Sylwia Pawlak, Julita Piasecka, Paulina Piechocka, Marta Podlewska, Weronika Przybylska, Ewelina Spychała, Ewa Swancar, Michał Tarłowski, Anna Tłoczek, Agnieszka Walkowiak, Monika Weber, Zachariasz Wielicki, Agnieszka Wróblewska

4 TB - 2012

Jan Dekanzade, Dominika Dobrzykowska, Dawid Filipiak, Izabela Garstka, Bartosz Goliszewski, Tomasz Gorzaniak, Marek Idziaszek, Marcin Kamienik, Łukasz Knociński, Kamila Kopczyńska, Mateusz Kotowicz, Rafał Król, Ewa Kruszyńska, Justyna Kupczak, Łukasz Landkocz, Dawid Maciejewski, Mikołaj Maćkowiak, Robert Majdecki, Michał Mikołajczak, Krzysztof Przybylski, Maciej Przybyła, Łukasz Rogowicz, Tomasz Schulze, Patryk Sokołowski, Paulina Stoinska, Patrycja Szafraniak, Maciej Szczepaniak, Rafał Szymański

4 TE - 2012

Damian Czyżewski, Piotr Dłużyński, Patryk Goclik, Patryk Grudziński, Piotr Jaroszowicz, Damian Kapela, Marcin Kostrzewski, Marcin Kowalski, Arkadiusz Krawiec, Filip Lorenc, Mateusz Makowski, Szymon Makowski, Rafał Michalak, Marcin Mikołajczak, Jakub Niedzielski, Tomasz Rutkowski, Patryk Sieniuć, Bartosz Sobczak, Kamil Socha, Mateusz Spychała, Mariusz Tomczak

4 TM - 2012

Bartosz Bajka, Mateusz Dekowski, Marcin Garsztka, Artur Grzegorczyk, Roman Jałoszyński, Miłosz Janiszewski, Bartosz Kłosowski, Dawid Kowalczyk, Maciej Kowalski, Dominik Kruszyński, Damian Krzyżaniak, Tomasz Krzyżański, Dawid Kucharski, Bartosz Lepczyński, Mateusz Majdecki, Dawid Michalski, Łukasz Opic, Maciej Orłowski, Leszek Paluch, Łukasz Parus, Michał Piotrowski, Bartosz Prusak, Gracjan Stróżyk, Marcin Wiśniewski, Marcin Woźniak, Cezary Ziemski

4 TT - 2012

Tomasz Balcer, Sylwia Banaszak, Amanda Biskupska, Agata Gościniak, Amanda Kowalska, Mateusz Kowalski, Krystian Kozicki, Gracjan Różalski, Łukasz Siwek, Marta Sobczak, Damian Śmigielski

3 elm - 2012

Mateusz Antkowiak, Marcin Bartylak, Mateusz Jeleniewski, Artur Kubacki, Artur Mandziak, Bartłomiej Pietraszak, Adrian Staniszewski, Mateusz Stondzik, Radosław Szambelan, Marcin Torzewski, Łukasz Wojciechowski, Jakub Zakrzewicz

3 oos - 2012

Przemysław Andrzejczak, Maciej Andrzejewski, Adam Banaszak, Mateusz Cierzniak, Marcin Łysiak, Damian Piękny, Adam Przybylski, Damian Ptak, Maciej Różański, Wojciech Staniak, Patryk Szajdziński

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP



bip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap