Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Absolwenci 2011

4 aTE - 2011

Bartosz Biadasz, Krzysztof Chromiński, Adam Duszyński, Bartłomiej Galant, Piotr Graczyk, Damian Jopek, Daniel Kosmala, Andrzej Kruszka, Mateusz Matuszak, Piotr Meller, Michał Michalak, Mariusz Modrzejewski, Patryk Nowak, Sebastian Pacanowski, Dawid Wielgosz, Przemysław Wysocki, Błażej Zalewski, Marek Zbieranek

4 aTK - 2011

Iwona Baum, Marta Dekowska, Natalia Goliszewska, Urszula Herzog, Anna Kasprzak, Karolina Konieczna, Kinga Konopka, Tomasz Łuczyk, Marlena Mikołajczyk, Paulina Osuch, Agata Radomska, Agnieszka Rewers, Nikola Rogacka, Dawid Sikora, Roksana Szalbierz, Izabela Szymańska, Kamil Wiśniewski, Angelika Wolniewicz, Patrycja Wolniewicz

4 bTE - 2011

Adrian Bandyszak, Rafał Błaszczyk, Adam Brzostowicz, Damian Charzewski, Arkadiusz Freus, Adrian Gałdecki, Adrian Grzelak, Jakub Jędraszak, Łukasz Kosicki, Maciej Łukowski, Marcin Meissner, Michał Musiałowski, Arkadiusz Rychlewski, Bartosz Rzepka, Szymon Stępa, Adam Swancar, Adam Tabaka, Michał Turz, Łukasz Paszak, Maciej Przewoźny

4 bTK - 2011

Szymon Bajka, Katarzyna Borowicz, Marta Brząkowska, Agnieszka Burchacka, Małgorzata Dominiak, Aleksandra Gołębniak, Mateusz Grempka, Andżelika Grześkowiak, Iwona Kowalew, Sława Kreczmer, Arkadiusz Krych, Magda Niedziela, Klaudia Stefańska, Marta Szczygielska, Paulina Studzińska, Paulina Wiertlewska, Adrianna Wietrzyńska, Anna Wojciechowska, Agnieszka Wrzos

4 TB - 2011

Sonia Chałupniczak, Marcin Darecki, Łukasz Jacaszek, Arkadiusz Kocjan, Piotr Kuchciński, Jacek Kukulski, Krzysztof Lipiecki, Michał Maciejewski, Tomasz Malina, Patryk Markiewicz, Patryk Michalski, Tomasz Migdalski, Łukasz Nowakowski, Piotr Pawlak, Mateusz Piasecki, Maciej Przybylski, Wojciech Przyjemski, Maciej Szczygieł, Agata Szymczak, Janusz Urbaniak, Mateusz Walkowiak, Mateusz Więckowski, Krzysztof Wiśniewski, Paweł Włodarczak, Mateusz Zalewski, Dawid Zaworski, Adam Zwolak

4 TI - 2011

Bartłomiej Błaszczyk, Patryk Drażniuk, Konrad Dudek, Łukasz Fechner, Adam Garbarek, Sebastian Garczarek, Mateusz Grzeszczyk, Piotr Harendarz, Łukasz Kopczyński, Mateusz Korcz, Klaudia Kryszak, Daria Krzyżaniak, Szymon Kusiński, Marcin Kwitowski, Piotr Maciejak, Adam Markiewicz, Adam Matuszewski, Mateusz Mrozek, Przemysław Nowak, Grzegorz Pośledni, Piotr Rachut, Maciej Radomski, Dawid Radziński, Damian Rajch, Klaudia Rzemyszkiewicz, Winicjusz Staszak, Tomasz Szmelich, Krystian Trocha, Mateusz Zgoliński, Kamil Żabierek

4 TM - 2011

Bartosz Andrzejewski, Maciej Bołbot, Sebastian Chrzanowski, Mateusz Gryczka, Filip Kaczmarek, Aleksander Kaczor, Łukasz Kneblewski, Przemysław Kruszyński, Mateusz Matuszak, Mateusz Mikołajczyk, Rafał Mokracki, Rafał Pawlak, Łukasz Prusak, Mateusz Przybylski, Krzysztof Siepielski, Krystian Sobczak, Mariusz Staniak, Michał Szamburski, Paweł Szymkowiak, Radosław Wachowiak, Mateusz Wasiewicz, Marcin Waszak, Dawid Wawrzyniak, Jakub Węcławiak, Damian Zbierski, Mateusz Zimny

4 TT - 2011

Tomasz Bimek, Mateusz Borowczak, Mikołaj Brzeziński, Adam Cierech, Anna Działak, Szymon Jankowski, Marika Juszczak, Mateusz Kniga, Andrzej Kozakowski, Krzysztof Kozerski, Arkadiusz Lonka, Sebastian Przybylski, Adrian Rajch, Jakub Sadyś, Dawid Szablewski, Sebastian Trawiński, Filip Witczak, Marek Zięty

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP



bip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap