Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Absolwenci 2008

III LEA - 2008

Natalia Adamczewska, Marcin Czaja, Daria Duszyńska, Ilona Grzegorek, Angelika Janoszczyk, Łukasz Kasprowicz, Adrian Kwiatkowski, Magdalena Łazinka, Dawid Maćkowiak, Katarzyna Orchowska, Martyna Pietraszak, Monika Puchalska, Sylwia Roszak, Daria Rychlewska, Arkadiusz Stachorski, Katarzyna Strychalska, Łukasz Szczygieł, Izabela Szymendera, Małgorzata Szymendera, Sara Urbanowicz, Marek Zawal

III LZI - 2008

Anna Błaszczyk, Małgorzata Buczkowska, Patrycja Chudzińska, Bartosz Czerwiński, Adam Gałecki, Natalia Jarolewska, Marta Jędrasiak, Marta Kordyla, Natalia Kukiełka, Katarzyna Kurek, Marta Mocek, Dariusz Nowacki, Lidia Nowakowska, Aleksy Olejniczak, Jacek Popielarski, Krzysztof Robaszkiewicz, Krzysztof Stańczyk, Martyna Stefańska, Sławomir Stefański, Marta Walkowiak, Krzysztof Wąsik

IV aTE - 2008

Bartosz Augustyniak, Dariusz Bączkiewicz, Łukasz Bednarek, Krzysztof Bernat, Marcin Budziński, Adam Cieśliński, Dariusz Dobrosielski, Arkadiusz Frydryszak, Krzysztof Gabała, Kamil Jacoszek, Damian Jarecki, Dariusz Konieczka, Michał Kwapich, Rafał Kwapich, Przemysław Kwiatkowski, Piotr Maćkowiak, Adam Matczak, Wojciech Murawski, Łukasz Musielewski, Jakub Nowaczyk, Bartosz Ostrowski, Piotr Pacyński, Radosław Pietryga, Dariusz Pylak, Łukasz Smoliński, Marcin Szczepański, Dawid Szulkowski, Łukasz Świątek, Bartosz Tomaszewski, Łukasz Welter, Roman Wojciechowicz, Kamil Wyremski

IV bTE - 2008

Łukasz Balcer, Mateusz Bartkowiak, Tomasz Borus, Błażej Cichy, Adam Czubaj, Łukasz Ignaszak, Marcin Jankowiak, Dawid Jeżewski, Marcin Kałużny, Paweł Kotecki, Dawid Król, Krzysztof Leśny, Łukasz Mosik, Jacek Paprzycki, Piotr Paprzycki, Piotr Roszyk, Kamil Szafrański, Hubert Szymko, Robert Świątek, Tomasz Wawrzyniak, Bogumił Zgoliński

IV aTEK - 2008

Jakub Albrecht, Patrycja Bin, Anna Cabańska, Michał Dekowski, Mateusz Foluszyński, Katarzyna Frątczak, Dorota Górniak, Monika Jagielska, Jacek Janiak, Marta Jankowska, Małgorzata Jączyńska, Agnieszka Konieczna, Kornelia Kowalska, Edyta Krawczyk, Anita Krotofil, Ryszard Krygiel, Damian Kubiak, Monika Madaj, Dorota Mazurek, Daria Mikołajczak, Sandra Mirowska, Hanna Mokracka, Monika Przybylska, Iwona Skaba, Angelika Spławska, Marta Sroka, Justyna Stelmaszak, Katarzyna Szklarkowska, Agnieszka Woźniak, Samanta Zdziabek

IV bTEK - 2008

Mateusz Bartkowiak, Paulina Czajkowska, Małgorzata Gołąb, Dorota Gołębniak, Piotr Grabiński, Małgorzata Grzegorska, Błażej Jakubowski, Joanna Klamecka, Romana Kloska, Monika Kłodawska, Iwona Kozielska, Adrianna Kucia, Martyna Kuźna, Izabela Maciejewska, Justyna Musiałowska, Artur Nowicki, Dawid Obalski, Jolanta Purczykiewicz, Patrycja Sikora, Danuta Sporakowska, Marcin Staszak, Ewa Steinborn, Magdalena Szczepaniuk, Magdalena Walczak, Małgorzata Wietrzyńska, Agnieszka Wojtyła

IV TM - 2008

Łukasz Antczak, Marek Antczak, Tomasz Brząkowski, Mateusz Cebula, Jarosław Golański, Damian Lewandowski, Mateusz Marchewka, Michał Marchwiak, Marcin Marciniak, Adam Nather, Jarosław Roszak, Piotr Sieradzki, Tomasz Skotarek, Daniela Skrzypski, Łukasz Szalbierz, Kamil Szykowny, Łukasz Wika, Maciej Wojciechowski, Tomasz Zawiślak, Mariusz Zieliński, Dawid Złotkowski

IV TT - 2008

Michał Bojarski, Damian Cichomski, Mirosława Florczak, Piotr Frankowski, Marcin Giżewski, Piotr Hernes, Patryk Izydorek, Filip Jałoszyński, Sebastian Jałoszyński, Marek Jarzyna, Mariusz Kazimierczak, Paulina Kmieciak, Damian Kmiecik, Michał Konieczny, Krzysztof Krzyżkowiak, Adrian Kubicki, Anna Ludwiczak, Piotr Mielcarek, Sylwia Mielczarek, Szymon Mikołajczak, Łukasz Pawlak, Piotr Piórkowski, Przemysław Stankowiak, Mateusz Twardy, Leszek Waligóra, Irmina Zawisła

III el - ZSZ - 2008

Piotr Baum, Kamil Góral, Tomasz Grześkowiak, Tomasz Jordanowski, Jolanta Kardach, Michał Kazimierczuk, Patryk Kotowicz, Marcin Kubiak, Arkadiusz Kurpik, Dawid Kwiatkowski, Łukasz Łuczak, Marcin Miśkiewicz, Damian Nowicki, Jakub Pawlak, Bartosz Piotrowski, Adrian Przybylski, Dawid Radecki, Wojciech Reliński, Karol Sodkiewicz, Łukasz Stefaniak, Przemysław Szefliński, Łukasz Szymanowski, Mikołaj Timczenko, Marcin Wicher, Piotr Wojdak, Piotr Woźnicki

III oos - ZSZ - 2008

Andrzej Andrzejak, Patryk Andrzejak, Damian Chojnacki, Maciej Czarnota, Łukasz Dereziński, Adam Furmaniak, Marek Giżewski, Łukasz Janiak, Rafał Janik, Daniel Jasiński, Adam Krawczyk, Arkadiusz Lewandowski, Adrian Lichota, Maciej Maćkowiak, Jakub Michalak, Paweł Mizerka, Marcin Napierała, Maciej Olichwer, Krzysztof Paluch, Bartosz Przydryga, Bartosz Senger, Przemysław Staniak, Rafał Wawrzyniak

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP



bip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms