Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Absolwenci 2004

IVa LT - 2004

Andrzejak Anna, Antkowiak Joanna, Bartnik Ilona, Cichocka Magdalena, Dzikiewicz Helena, Góral Marta, Kasprowicz Agnieszka, Kmieciak Paulina, Kochniarczyk Emilia, Korczyńska Karolina, Kośmider Bożena, Król Marlena, Kuźma Natalia, Łabędzka Justyna, Małek Kamila, Manterys Małgorzata, Miętkiewicz Paulina, Mikolińska Alicja, Młodzikowska Karolina, Och Monika, Pacyga Marta, Pawlak Dorota, Przybyła Ewa, Słomczyńska Sandra, Sobota Natalia, Tomczak Mirosława, Wlodarczyk Angelika, Wolf Michalina, Zamysłowska Kinga, Zmuda Iwona, Zmuda Karolina

IVb LT - 2004

Bartkowiak Justyna, Bilecka Magdalena, Bocian Luiza, Bodjańska Daria, Broniarczyk Marika, Chrzumnicka Danuta, Dyszkant Anna, Fimiak Paulina, Frąckowiak Anna, Gąsiorek Marzena, Gąsiorek Monika, Goździewicz Malwina, Góral Lidia, Grychowska Monika, Grzybowicz Sylwia, Hurysz Agnieszka, Jóźwiak Paulina, Kałek Maria, Kmieciak Monika, Konieczka Julia, Kumosiak Karina, Maciejewska Kamila, Manuszak Malwina, Nawrocka Aleksandra, Przybylak Magdalena, Szczudlak Małgorzata, Tabaka Anita, Walerczyk Karolina, Zimna Agnieszka

IVa Lze - 2004

Adamczewski Dariusz, Bąkowski Dawid, Bednarek Szymon, Bernard Damian, Depczyński Mariusz, Gawlak Leszek, Gąsiorek Adam, Gierszewski Piotr, Grajek Maciej, Grajek Piotr, Kierzek Karol, Koczorowski Michał, Maciejewski Rafał, Makowski Bartosz, Matuszak Maciej, Musidlak Michał, Orłowski Michał, Perek Radosław, Skitek Jakub, Solecki Waldemar, Spławski Łukasz, Strzelczyk Szymon, Śledziewski Damian, Wyderkiewicz Kajetan, Gieracki Sławomir 

IVb Lze - 2004

Adryan Marcin, Czerniak Tomasz, Czujkiewicz Wojciech, Drożyński Sebastian, Dudek Rafał, Foremski Tomasz, Grępka Przemysław, Guszczyński Marcin, Jankowski Marcin, Jączyński Wojciech, Kmieciak Maciej, Ławniczak Łukasz, Miazgowicz Michał, Matuszewski Krzysztof, Perek Marcin, Ratajczak Bogumił, Rychlewski Wiktor, Rzepka Łukasz, Sroczyński Eryk, Szczepaniak Arkadiusz, Szelągiewicz Sebastian, Urbaniak Tobiasz, Wesołowski Kamil, Wietrzyński Szymon, Zabiszak Przemysław, Zawadzki Tomasz, Zieliński Sławomir, Ziętkiewicz Dawid

IV LTM - 2004

Bartkowiak Sławomir, Borowiak Artur, Cwalina Dominik, Czaplińska Weronika, Filipczak Marcin, Frąckowiak Szymon, Grzelak Marcin, Jung Dawid, Konieczka Bartosz, Kosz Dariusz, Kowalski Krzysztof, Łukasiewicz Sebastian, Matela Małgorzata, Pawłowski Damian, Porzucek Tomasz, Stasikowski Michał, Suszka Łukasz, Tomczak Marcin

Va TE - 2004

Dardzikowski Jakub, Dopierała Dominik, Gęsikiewicz Tomasz, Gołąb Robert, Janicki Marek, Janiszewski Tomasz, Jankowski Łukasz, Janoszczyk Przemysław, Jasiński Filip, Kowalczyk Szymon, Krause Łukasz, Krystkowiak Hubert, Kubacki Karol, Kubiak Paweł, Majchrzak Przemysław, Marciniak Maciej, Mularczyk Tomasz, Perkowski Michał, Piasecki Błażej, Rewers Błażej, Samelak Włodzmierz, Senger Sławosz, Stawicki Tomasz, Świątek Tomasz, Wiśniewski Krzysztof, Wojdak Tomasz, Ziółkiewicz Przemysław, Zwolak Błażej

Vb TE - 2004

Antczak Dariusz, Barylski Łukasz, Baucin Michał, Beńka Sebastian, Bilski Grzegorz, Głowacki Łukasz, Górniak Marzena, Grzegorek Rafał, Karwacki Rafał, Kielar Krzysztof, Litoborski Bartosz, Maciejewski Maciej, Maćkowiak Mikołaj, Malinger Łukasz, Motyka Franciszek, Nowak Sławomir, Patoka Mariusz, Pawłowski Tomasz, Przybysławski Bogusz, Puchalski Łukasz, Puszczewicz Paulina, Stajkowski Grzegorz, Stanisławski Szymon, Strychalski Michał, Szlachetka Bartosz, Szuba Marek, Szypulski Jarosław, Wojciechowski Mariusz, Woźniakowski Błażej

Vc TE - 2004

Adryan Robert, Ambrożak Łukasz, Cegielski Kamil, Dłutkowski Łukasz, Frąckowiak Kamil, Frydrychowicz Tomasz, Iwiński Marcin, Janiszewski Łukasz, Kamiński Łukasz, Kucharski Szymon, Maciejewski Łukasz, Mielcarek Grzegorz, Młodzieniak Piotr, Nasulicz Maciej, Pedrycz Damian, Przybylski Jarosław, Putz Łukasz, Recki Paweł, Rewers Łukasz, Stroiwąs Krystian, Tomczak Radosław, Tomczak Tomasz, Wojtczak Adrian

V TM - 2004

Błaszczyk Grzegorz, Błaszka Konrad, Czelusta Radosław, Durczyński Szymon, Grzywiński Bartosz, Kamiński Łukasz, Korpusik Krzysztof, Kwapich Krzysztof, Maćkowiak Jakub, Mietlicki Grzegorz, Modrzejewski Jarosław, Nawrocki Damian, Nowak Szymon, Przybylak Marcin, Rychlewski Marcin, Sobkowiak Michał, Stachowiak Krzysztof, Starzyński Leszek, Staszak Łukasz, Staszewski Tomasz, Szajda Marcin, Szewczyk Tomasz, Szykowny Krzysztof, Wąsik Piotr

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP



bip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap