Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Absolwenci 2003

Va TE - 2003

Blejwas Karol, Burzyński Klaudiusz, Chojnacki Mariusz, Czerniak Paweł, Dardzikowski Łukasz, Drgas Tomasz, Dzikowski Rafał, Haller Michał, Jagiellicz Błażej, Kaliszewski Łukasz, Klamrowski Tomasz, Krawczyk Tomasz, Lewandowski Arkadiusz, Manicki Jakub, Marciniak Radosław, Marcinkowski Zbigniew, Melewski Norbert, Michalak Robert, Młyńczak Łukasz, Paczkowska Justyna, Repeć Marcin, Rewers Krzysztof, Sadyś Marcin, Skowroński Łukasz, Stawny Piotr, Śpiewak Marcin, Tomaszewski Maciej, Tomczak Łukasz, Wojtczak Paweł, Wróbel Daniel

Vb TE - 2003

Antoniewicz Arkadiusz, Biernacki Remigiusz, Brzeziński Tomasz, Chojnacki Filip, Dobroniecki Marcin, Fekner Marcin, Frątczak Krzysztof, Gorczycki Przemysław, Izydorek Jakub, Jałoszyński Jakub, Jawgiel Tomasz, Kapela Artur, Kazimierski Paweł, Kosiński Piotr, Kubis Adrian, Markowski Marcin, Nijak Norbert, Olejniczak Radosław, Olszewski Radosław, Ordan Grzegorz, Pocztarek Norbert, Półról Krzysztof, Rzepka Marek, Sarnowski Marcin, Słoma Michał, Starzyński Przemysław, Stępniewicz Marcin, Suszka Rafał, Szuba Przemysław, Szymkowiak Karol, Trudziński Jacek, Walczak Dariusz, Witkowski Albert

V TM - 2003

Bączkowski Tomasz, Budzyński Przemysław, Cegielski Tomasz, Dembiński Szymon, Gawałkiewicz Zbigniew, Grajek Łukasz, Iskrzycki Tomasz, Jabłoński Sławomir, Jankowski Marcin, Kaźmierczak Mariusz, Korzeniewski Krzysztof, Kozłowski Sebastian, Kwapich Tomasz, Najdek Wojciech, Niedźwiecki Przemysław, Nowacki Przemysław, Olejniczak Marcin, Patoka Grzegorz, Polityło Grzegorz, Sadyś Łukasz, Stachwiak Kamil, Stangreciak Grzegorz, Stencel Sebastian, Sterczyński Dariusz, Szamałek Tomasz, Sczepański Tomasz, Twardosz Dawid, Tysiąc Marek, Walkowski Krzysztof, Waraczewski Sławomir, Zmuda Jan

IVa LT - 2003

Antkowiak Paulina, Banaszak Małgorzata, Bączkiewicz Paulina, Biernat Milena, Borowiak Edyta, Haller Patrycja, Jamro Ewelina, Jankowska Anna, Jaszczak Sylwia, Karowska Izabela, Listopad Anna, Ławniczak Agata, Michalak Anita, Migacz Edyta, Mikolińska Malwina, Nowak Małgorzata, Połajdowicz Monika, Przybylak Paulina, Przybysz Żaneta, Rusinek Daria, Sroczyńska Żaneta, Surdyk Joanna, Szymczak Katarzyna, Tackowiak Lucyna, Tonder Katarzyna, Walasek Edyta, Zborowska Katarzyna

IVb LT - 2003

Borowiak Katarzyna, Broniarczyk Katarzyna, Bronisz Barbara, Chmielewska Anna, Chmielewska Monika, Cierzniak Elżbieta, Deręgowska Sylwia, Drapikowska Paulina, Gorbacz Justyna, Grabka Magdalena, Grzegorska Renata, Grześkowiak Agata, Kmieciak Agnieszka, Łuczak Monika, Nelezińska Julita, Ostrowska Karolina, Paluch Monika, Parus Żaneta, Pawłowska Małgorzata, Robak Karolina, Sobieraj Agnieszka, Staniszewska Kamila, Stolarek Agnieszka, Szuba Marta, Terakowska Magdalena, Waligóra Ewelina, Wasela Kamila, Węclewska Anna, Zawiślak Daria

IV LZe - 2003

Badowski MIchał, Czerniak Bartłomiej, Czerwiński Dariusz, Dera Robert, Dzikiewicz Radosław, Forszpaniak Janusz, Golonka Krzysztof, Górecki Łukasz, Grajkowski Przemysław, Grenda Łukasz, Hernacki Dawid, Kominek Łukasz, Kuroczycki Tomasz, Kuźma Wiktor, Nowaczyk Jan, Rembowski Marcin, Reselski Łukasz, Rybicki Adam, Rzepka Grzegorz, Sosnowski Dawid, Szalbierz Jakub, Szlachetka Adam, Świerczyński Bartosz, Tarczała Marcin, Walczak Marcin, Wrzos Łukasz

IV LZm - 2003

Cieślak Przemysław, Czeszyk Jan, Gałka Adrian, Garbaciak Tomasz, Gibowski Wojciech, Howelhaus Grzegorz, Jurkowski Adam, Kaźmierczuk Krystian, Kirchner Rafał, Kujawa Daniel, Lisiecki Jarosław, Łukowski Piotr, Małecki Łukasz, Morzyński Michał, Nowak Piotr, Osses Artur, Pietrzak Dariusz, Piotrowski Hubert, Piszczek Rafał, Skweres Michał, Sobczak Paweł, Strzelczyk Maciej, Szymankiewicz Sebastian, Witczak Adrian, Włodarczak Dariusz, Wojtyś Bartosz, Woldański Dominik, Zaworski Adam, 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP



bip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap