Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Absolwenci 2000

V TE - 2000

Banaszak Mariusz, Bassa Karol, Bayer Przemysław, Budaszewski Marcin, Burzyński Romab, Dyrka Eryk, Falkowski Jarosław, Górski Tomasz, Herbeć Piotr, Janicki Arnold, Jasiński Krzysztof, Karski Łukasz, Kosmowski Arkadiusz, Łukaszewski Radosław, Malec Radosław, Miazgowicz Krzysztof, Michalak Marcin, Nowak Łukasz, Nowicki Bartłomiej, Orchowski Maciej, Owczarzak Łukasz, Paprzycki Marcin, Piechowiak Łukasz, Popielarski Damian, Rewers Szyczepan, Rogaliński Cezary, Roguszka Rafał, Stelmaszyk Błażej, Szarzyński Remigiusz, Taciak Tomasz, Tomaszewski Tomasz, Tyrakowski Marcin, Wachel Łukasz, Wojciechowski Andrzej, Wojciechowski Maciej, Koziorowski Sławomir 

V TS - 2000

Andryszczak Adam, Berezowski Tomasz, Biadasz Arkadiusz, Błaszczak Łukasz, Brągiel Sebastian, Budzyński Paweł, Chojnacki Wojciech, Ciemniecki Mariusz, Czubaj Wojciech, Fekner Karol, Gałecki Piotr, Gancarz Błażej, Gierlotka Marek, Kamrowski Zbigniew, Kapela Rafał, Kobielak Marcin, Kostecki Maciej, Krysiak Bartłomiej, Kubaszak Danuta, Kubiak Waldemar, Marek Bartłomiej, Miczuga Szymon, Muszak Marek, Napierała Dawid, Nawrocki Michał, Radwański Rafał, Roszyk Tomasz, Samelak Bartosz, Starzyński Przemysław, Stępień Szymon, Szelągiewicz Tomasz, Wilczyński Bartosz, Wiśniewski Partyk, Wolf Mateusz, Zimny Michał

V TM - 2000

Antczak Mikołaj, Chrzumnicki Wojciech, Gielniak Krzysztof, Grądziel Sebastian, Gumienny Mariusz, Jarząbek Adam, Jatczak Przemysław, Kałużny Paweł, Maciejewski Dariusz, Maciejewksi Jacek, Maćkowiak Robert, Matuszak Tomasz, Misiak Bartosz, Piekarski Leszek, Pluta Sławomir, Pławski Adam, Pruszyński Tomasz, Przybylski Marek, Rzepka Łukasz, Stachwoiak Miorosław, Stencel Adam, Sucholas Damian, Walczak Grzegorz, Wiese Krzysztof, Woźniak Przemysław

IV LZE - 2000

Balczerzak Łukasz, Dąbrowski Krzysztof, Duda Marcin, Gołębniak Aleksander, Gołębniak Hubert, Grajek Dariusz, Grzybowski Sebastian, Kamrowski Piotr, Kazimierski Mirosław, Kosmala Maciej, Kropaczwski Marcin, Kubiak Hubert, Kubiak PRzemysław, Michalski Bartosz, Mrowiński Robert, Nawrocki Szymon, Nowak Artur, Nowak Mirosław, Nowak Paweł, Nowak Robert, Osowski Grzegorz, Polański Adam, Popielarski Krzesztof, Roszak Grzegorz, Rybarczyk Łukasz, Stencel Rafał, Walasek Marcin, Woźniak Łukasz, Zamysłowski Łukasz 

IV LZM - 2000

Andrzejewski Krzysztof, Bartłomiejczak Łukasz, Czarnecki Daniel, Dekowski Jacek, Gerszendorf Tomasz, Giżewski Tomasz, Haremza Przemysław, Jankowiak Bartosz, Kamiński MIchał, Marszał tomasz, Nowacki Rafał, Nowak Tomasz, Pieńczykowski Robert, Pluciński Marcin, Roszak Tomasz, Różański Łukasz, Sikora Łukasz, Skibiński Michał, Tomaszewski Krzysztof, Walczak Przemysław, Weszka Przemysław

IVa LAD - 2000

Adamczewska Małgorzata, Budzińska Anna, Bulińska Ilona, Chojnacka Joanna, Fojt Monika, Gąsiorek Milena, Gronikowska Izabela, Jeżewska Marzena, Jędrusiak karolina, Kaźmierczak Natalia, Kościelniak Katarzyna, Kurowska Anna, Łastowska Agnieszka, Łuczak Karolina, Mencel Inga, Menes Justyna, Nowak Anna, Pietryga Aneta, Sokołowska Patrycja, Sporakowska Karolina, Stencel Katarzyna, Szykuła Justyna, Urbaniak Marlena, Walczak Justyna, Wilińska Agnieszka, Woźniak Grażyna, Wojciechowska Anna, Wszelaka Ewa, Ziarniak Ewa, Zielichowska Magdalena

IVb LAD - 2000

Antkowiak Izabela, Centkowska Ilona, Chałupniczak Anna, Drzażdżyńska Monika, Gotowska Agnieszka, Jabłońska Dorota, Karbowiak Agnieszka, Kryszak Karolina, Kwiatkowska Sylwia, Lenk Agnieszka, Lisiecka Sylwia, Milczarek Magdalena, Nowaczyk Karolina, Orchowska Magdalena, Ostrowska Justyna, Przybylska Ewa, Rajkowska Joanna, Rosińska Magdalena, Sroczńska Agnieszka, Stencel Magdalena, Szczudlak Sylwia, Tackowiak Małgorzata, Twarda Karolina, Wachowiak Agnieszka, Wachowiak Barbara, Wawrzyniak Agata, Wygoda Ewa, Zapadka Karolina 

III TE prac. - 2000

Bambrowicz Grzegorz, Domżalski Mieczysław, Duszyński Piotr, Filipiak Marcin, Gabryszak Grzegorz, Gałąska Łukasz, Głuszak Artur, Goździewicz Przemysław, Grzegorski Jacek, Jabłoński Paweł, Kaczmarek Artur, Kaczor Sławomir, Kasprzak Marcin, Kończak Dariusz, Kozłowicz Bartosz, Krzywińsi Robert, Namysłowski Szymon, Nather Artur, Waśkowiak Marcin, Wojarczyk Marek, Wróbel Dariusz, Zieliński Przemysław, Żmuda Robert

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP



bip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap